Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TPS259570DSGT Texas Instruments 8-WSON(2x2) Entegre Devre
TPS259570DSGT
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
TPS259570DSGT Texas Instruments 8-WSON(2x2) Entegre Devre Hakkında
TPS259570DSGT, Texas Instruments üretimi 2.7V-18V giriş aralığında çalışan elektronik sigorta (eFuse) güç yönetimi entegresidir. 4A çıkış akımını destekler ve -40°C ile 125°C (TJ) sıcaklık aralığında çalışır. 8-WSON (2x2) / 8-WFDFN exposed pad SMD pakettedir.
TPS259570DSGT IC PWR MGMT EFUSE 2.7-18V 8WSON
| Ürün Kodu | TPS259570DSGT |
| Accuracy | ±7.5% |
| Current - Output | 4A |
| Function | Electronic Fuse |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | - |
| Supplier Device Package | 8-WSON (2x2) |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 18V |
TPS259570DSGT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.