TPS25921ADR Texas Instruments 8-SOIC eFuse Güç Yönetimi Entegre Devre
111,51 TL
11,67 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS25921ADR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,07 USD + KDV
TPS25921ADR, 4.5V-18V giriş aralığında çalışan ve 1.7A çıkış akımını destekleyen elektronik sigorta (eFuse) güç yönetimi entegresidir. SMD montaj için 8-SOIC pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
TPS25921ADR IC PWR MGR EFUSE 18V 8SOIC
| Ürün Kodu | TPS25921ADR |
| Accuracy | ±2% |
| Current - Output | 1.7A |
| Function | Electronic Fuse |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 18V |
TPS25921ADR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!