TPS25751DREFR Texas Instruments 38-WQFN (4x6) Entegre Devre
234,33 TL
24,51 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS25751DREFR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,35 USD + KDV
TPS25751DREFR, Texas Instruments üretimi USB Type-C Controller PMIC entegresidir. 38-PowerWFQFN / 38-WQFN (4x6) SMD kılıftadır ve 3V~3.6V, 4.9V~5.5V, 4V~22V besleme aralıklarını destekler. Çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
TPS25751DREFR 38-PowerWFQFN kılıfta üretilmiştir. USB, Type-C Controller PMIC 38-WQFN (4x6)
| Ürün Kodu | TPS25751DREFR |
| Applications | USB, Type-C Controller |
| Current - Supply | 3mA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V, 4.9V ~ 5.5V, 4V ~ 22V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 38-PowerWFQFN |
| Supplier Device Package | 38-WQFN (4x6) |
TPS25751DREFR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!