TPS25221DBVR Texas Instruments SOT-23-6 2A Akım Anahtarı Entegre Devre
50,10 TL
5,24 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS25221DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,93 USD + KDV
TPS25221DBVR, Texas Instruments tarafından üretilen 2A çıkış akımına sahip akım anahtarı entegre devredir. 2.5V–5.5V giriş gerilim aralığında çalışır ve SOT-23-6 SMD kılıfta sunulur. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
TPS25221DBVR IC CURRENT SWITCH 2A SOT23-6
| Ürün Kodu | TPS25221DBVR |
| Accuracy | ±6% |
| Current - Output | 2A |
| Function | Current Switch |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Voltage - Input | 2.5V ~ 5.5V |
TPS25221DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!