TPS25210ARPWR 2.7-5.7V 4A eFuse 10-VQFN Entegre Devre
87,27 TL
9,13 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS25210ARPWR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,62 USD + KDV
Texas Instruments TPS25210ARPWR, 2.7V ile 5.7V aralığında çalışan 4A çıkış akımlı elektronik sigorta (eFuse) entegresidir. SMD montaj için 10-VQFN-HR (2x2) kılıfta sunulur ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
TPS25210ARPWR 2.7-V TO 5.7-V, 31-M, 4-A EFUSE
| Ürün Kodu | TPS25210ARPWR |
| Accuracy | ±6% |
| Current - Output | 4A |
| Function | Electronic Fuse |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | 10-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | - |
| Supplier Device Package | 10-VQFN-HR (2x2) |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 5.7V |
TPS25210ARPWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!