TPS2492PWR Texas Instruments 14-TSSOP Hot Swap Kontrol Entegre Devre
294,93 TL
30,85 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS2492PWR
Stok Adedi
0
Fiyat
5,47 USD + KDV
TPS2492PWR, Texas Instruments üretimi genel amaçlı hot swap kontrol ve izleme entegresidir. 9V-80V besleme aralığında çalışır, 1 kanallıdır ve 14-TSSOP SMD pakettedir. Akım limiti, hata zaman aşımı, OVP ve UVLO gibi programlanabilir özellikler sunar.
TPS2492PWR IC HOT SWAP CTRLR GP 14TSSOP
| Ürün Kodu | TPS2492PWR |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output (Max) | - |
| Current - Supply | 1 mA |
| Features | Latched Fault |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Type | Hot Swap Controller, Monitor |
| Voltage - Supply | 9V ~ 80V |
TPS2492PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!