TPS2490DGSR Texas Instruments 10-VSSOP Hot Swap Kontrol Entegre Devre
256,18 TL
26,80 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS2490DGSR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,75 USD + KDV
TPS2490DGSR, Texas Instruments üretimi genel amaçlı hot swap kontrol entegresidir. 9V-80V besleme aralığında çalışır, 1 kanallıdır ve akım limiti, hata zaman aşımı ve UVLO gibi ayarlanabilir özellikler sunar. 10-VSSOP SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
TPS2490DGSR IC HOT SWAP CTRLR GP 10VSSOP
| Ürün Kodu | TPS2490DGSR |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output (Max) | - |
| Current - Supply | 1 mA |
| Features | Latched Fault |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | Current Limit, Fault Timeout, UVLO |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |
| Type | Hot Swap Controller |
| Voltage - Supply | 9V ~ 80V |
TPS2490DGSR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!