TPS22976ADPUR Texas Instruments 14-WSON (3x2) Entegre Devre
44,10 TL
4,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS22976ADPUR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,82 USD + KDV
TPS22976ADPUR, Texas Instruments üretimi 2 kanallı yüksek taraf (high-side) yük anahtarı entegresidir. 2.5V–5.7V yük gerilimi aralığında kanal başına 6A’e kadar akım destekler, tipik 14 mOhm RDS(on) değerine sahiptir. Yüzey montaj 14-WSON (3x2) / 14-PowerWFDFN pakettedir, aşırı sıcaklık koruması ve load discharge özelliği bulunur.
TPS22976ADPUR 2-CH, 5.7-V, 6-A, 14-M, LOAD SWI
| Ürün Kodu | TPS22976ADPUR |
| Current - Output (Max) | 6A |
| Fault Protection | Over Temperature |
| Features | Load Discharge |
| Input Type | - |
| Interface | On/Off |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Package / Case | 14-PowerWFDFN |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 14mOhm |
| Supplier Device Package | 14-WSON (3x2) |
| Switch Type | General Purpose |
| Voltage - Load | 2.5V ~ 5.7V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
TPS22976ADPUR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!