TPS22934YZVT Texas Instruments 4-DSBGA Güç Anahtarı Entegre Devre
95,30 TL
9,97 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS22934YZVT
Stok Adedi
0
Fiyat
1,77 USD + KDV
TPS22934YZVT, P-kanal high-side genel amaçlı güç anahtarı entegresidir ve 1 çıkışlı 1:1 yapıdadır. 1.5V-3.6V yük gerilimi aralığında çalışır, 1A maksimum çıkış akımı ve tipik 63mOhm Rds(on) değerine sahiptir. UVLO koruması, yük boşaltma ve kontrollü slew rate özellikleri bulunur; 4-DSBGA (0.88x0.88) SMD pakettir.
TPS22934YZVT IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 4DSBGA
| Ürün Kodu | TPS22934YZVT |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Fault Protection | UVLO |
| Features | Load Discharge, Slew Rate Controlled |
| Input Type | Non-Inverting |
| Interface | On/Off |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | P-Channel |
| Package / Case | 4-XFBGA, DSBGA |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 63mOhm |
| Supplier Device Package | 4-DSBGA (0.88x0.88) |
| Switch Type | General Purpose |
| Voltage - Load | 1.5V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
TPS22934YZVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!