TPS2116DRLR Texas Instruments SOT-583 2.5A Güç Anahtarı Entegre Devre
71,47 TL
7,48 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS2116DRLR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,33 USD + KDV
TPS2116DRLR, 1.6V–5.5V yük gerilimi aralığında çalışan, 2.5A çıkış akımına sahip yüksek taraf (high-side) N-kanal güç anahtarıdır. 42mOhm tipik Rds(on) değeri, slew rate kontrollü anahtarlama ve aşırı sıcaklık ile ters akım koruması sunar. SOT-583 SMD pakettedir ve -40°C ile 105°C arasında çalışır.
TPS2116DRLR 1.6-V TO 5.5-V, 40-M, 2.5-A, LOW
| Ürün Kodu | TPS2116DRLR |
| Current - Output (Max) | 2.5A |
| Fault Protection | Over Temperature, Reverse Current |
| Features | Slew Rate Controlled |
| Input Type | Non-Inverting |
| Interface | Logic |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Package / Case | SOT-583 |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 42mOhm |
| Supplier Device Package | SOT-583 |
| Switch Type | General Purpose |
| Voltage - Load | 1.6V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
TPS2116DRLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!