TPS2115APWR Texas Instruments 8-TSSOP Kaynak Seçici Entegre Devre
207,99 TL
21,76 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS2115APWR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,86 USD + KDV
TPS2115APWR, iki girişten tek çıkışa kaynak seçimi yapan source selector switch entegresidir. 2.8V-5.5V besleme aralığında çalışır ve maksimum 1.25A çıkış akımı destekler. SMD 8-TSSOP pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
TPS2115APWR IC OR CTRLR SRC SELECT 8TSSOP
| Ürün Kodu | TPS2115APWR |
| Applications | Handheld/Mobile Devices |
| Current - Output (Max) | 1.25A |
| Current - Supply | 55 µA |
| Delay Time - OFF | 5 ms |
| Delay Time - ON | 1 ms |
| FET Type | N-Channel |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Type | Source Selector Switch |
| Voltage - Supply | 2.8V ~ 5.5V |
TPS2115APWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!