TPD3S014DBVR Texas Instruments SOT-23-6 Entegre Devre
93,73 TL
9,81 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPD3S014DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,74 USD + KDV
TPD3S014DBVR, Texas Instruments üretimi SOT-23-6 kılıfta yüzey montaj bir entegredir. 4.5V–5.5V giriş aralığında çalışır ve 500mA çıkış akımı destekleyen high-side akım anahtarlama (current switch) işlevi sunar. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TPD3S014DBVR TVS DIODE 6SOT
| Ürün Kodu | TPD3S014DBVR |
| Accuracy | - |
| Current - Output | 500mA |
| Function | Current Switch |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | High-Side |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 5.5V |
TPD3S014DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!