TOP267KG-TL 12-ESOP Flyback Offline Switch Entegre Devre
165,56 TL
17,32 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TOP267KG-TL
Stok Adedi
0
Fiyat
3,07 USD + KDV
Power Integrations TOP267KG-TL, flyback topolojisi için offline switch entegresidir ve dahili anahtar içerir. 12-ESOP SMD pakette, 65 W güç ve 725 V breakdown değeri ile çalışır. 66/132 kHz anahtarlama frekansı ve akım sınırlama, aşırı yük, aşırı sıcaklık, aşırı gerilim ve kısa devre korumaları bulunur.
TOP267KG-TL IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 12ESOP
| Ürün Kodu | TOP267KG-TL |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle | 78% |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Frequency - Switching | 66kHz, 132kHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | 65 W |
| Supplier Device Package | 12-ESOP |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | 725V |
| Voltage - Start Up | - |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | - |
TOP267KG-TL Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!