TOP259EN Power Integrations eSIP-7C 7-SSIP Entegre Devre
198,67 TL
20,78 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TOP259EN
Stok Adedi
0
Fiyat
3,68 USD + KDV
TOP259EN, Power Integrations üretimi flyback topolojisi için offline switch entegresidir ve dahili anahtar içerir. 700V breakdown gerilimi, 66kHz/132kHz anahtarlama frekansı ve 238W güç seviyesine sahiptir. Through-hole montaj için 7-SSIP (eSIP-7C) pakettedir ve akım sınırlama, aşırı sıcaklık ve aşırı gerilim korumaları bulunur.
TOP259EN IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7ESIP
| Ürün Kodu | TOP259EN |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | 78% |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Frequency - Switching | 66kHz, 132kHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Package / Case | 7-SSIP, 6 Leads, Exposed Pad, Formed Leads |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | 238 W |
| Supplier Device Package | eSIP-7C |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Voltage - Start Up | - |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | - |
TOP259EN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!