Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TMUX7219DGKR Texas Instruments 8-VSSOP SPDT 2:1 Entegre Devre
TMUX7219DGKR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TMUX7219DGKR Texas Instruments 8-VSSOP SPDT 2:1 Entegre Devre Hakkında
TMUX7219DGKR, Texas Instruments üretimi 1 devreli 2:1 (SPDT) analog anahtar/multiplexer entegresidir. 4.5V–44V tek besleme veya ±4.5V–22V çift besleme ile çalışır, maksimum 2.9Ω iletim direncine sahiptir. SMD 8-VSSOP pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
TMUX7219DGKR 44-V, LATCH-UP IMMUNE, 2:1 (SPDT
| Ürün Kodu | TMUX7219DGKR |
| -3db Bandwidth | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 33pF, 48pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 250mOhm |
| Charge Injection | -10pC |
| Crosstalk | -106dB @ 1MHz |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 150pA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 2.9Ohm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Switch Circuit | SPDT |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 170ns, 180ns |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | 4.5V ~ 44V, ±4.5V ~ 22V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 44V, ±4.5V ~ 22V |
TMUX7219DGKR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.