Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TMUX7208PWR Texas Instruments 8:1 Analog Multiplexer 16-TSSOP Entegre Devre
TMUX7208PWR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TMUX7208PWR Texas Instruments 8:1 Analog Multiplexer 16-TSSOP Entegre Devre Hakkında
TMUX7208PWR, Texas Instruments üretimi 8:1 analog multiplexer/demultiplexer entegresidir ve 16-TSSOP SMD pakettedir. 4.5V–44V (tek besleme) veya ±4.5V–22V (çift besleme) aralığında çalışır, -40°C ile 125°C sıcaklık aralığını destekler. Tipik uygulamalarda 30MHz bant genişliği, 5.4Ω maksimum Ron ve 205ns/270ns anahtarlama süreleri sunar.
TMUX7208PWR 44-V, LATCH-UP IMMUNE, 8:1 PRECI
| Ürün Kodu | TMUX7208PWR |
| -3db Bandwidth | 30MHz |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 14pF, 130pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 700mOhm |
| Charge Injection | 2pC |
| Crosstalk | -65dB @ 1MHz |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 70nA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 8:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 5.4Ohm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Switch Circuit | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 205ns, 270ns |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | 4.5V ~ 44V, ±4.5V ~ 22V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 44V, ±4.5V ~ 22V |
TMUX7208PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.