Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TMUX6209PWR Texas Instruments 16-TSSOP 36V 4:1 Çift Kanal Analog Multiplexer Entegre Devre
TMUX6209PWR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TMUX6209PWR Texas Instruments 16-TSSOP 36V 4:1 Çift Kanal Analog Multiplexer Entegre Devre Hakkında
TMUX6209PWR, Texas Instruments üretimi 36V’a kadar çalışan 4:1 yapıda, iki kanallı analog multiplexer/demultiplexer entegresidir. 16-TSSOP SMD pakettedir; maksimum 6.2Ω Ron, 52MHz -3dB bant genişliği ve 200ns/290ns anahtarlama süreleri sunar. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
TMUX6209PWR 36-V, LOW RON, 4:1, TWO-CHANNEL,
| Ürün Kodu | TMUX6209PWR |
| -3db Bandwidth | 52MHz |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 15pF, 68pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 700mOhm |
| Charge Injection | 2pC |
| Crosstalk | -85dB @ 100kHz |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 400pA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 6.2Ohm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Switch Circuit | 4PST - NO |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 200ns, 290ns |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 18V, 4.5V ~ 36V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | ±4.5V ~ 18V, 4.5V ~ 36V |
TMUX6209PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.