Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TMUX1136DGSR Texas Instruments 10-VSSOP SPDT 2:1 Anahtar Entegre Devre
TMUX1136DGSR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TMUX1136DGSR Texas Instruments 10-VSSOP SPDT 2:1 Anahtar Entegre Devre Hakkında
TMUX1136DGSR, Texas Instruments üretimi 10-VSSOP kılıfta, çift devreli SPDT (2:1) analog anahtar entegresidir. 1.08V–5.5V tek besleme ile çalışır, 220MHz -3dB bant genişliği ve maksimum 4Ω iletim direnci sunar. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
TMUX1136DGSR IC SWITCH SPDT DUAL 10VSSOP
| Ürün Kodu | TMUX1136DGSR |
| -3db Bandwidth | 220MHz |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 6pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 130mOhm |
| Charge Injection | 6pC |
| Crosstalk | -80dB @ 10MHz |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 80pA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 4Ohm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |
| Switch Circuit | SPDT |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | - |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 1.08V ~ 5.5V |
TMUX1136DGSR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.