TLC59208FIPWR Texas Instruments 16-TSSOP LED Sürücü Entegre Devre
159,18 TL
16,65 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLC59208FIPWR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,95 USD + KDV
TLC59208FIPWR, Texas Instruments üretimi 8 çıkışlı lineer LED sürücü entegresidir. Kanal başına 50 mA çıkış akımı sağlar ve PWM ile dimleme destekler. 3V–5.5V besleme aralığında çalışır, 17V çıkış gerilimine kadar ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir.
TLC59208FIPWR IC LED DRVR LIN DIM 50MA 16TSSOP
| Ürün Kodu | TLC59208FIPWR |
| Applications | - |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Dimming | PWM |
| Frequency | - |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Topology | - |
| Type | Linear |
| Voltage - Output | 17V |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Voltage - Supply (Min) | 3V |
TLC59208FIPWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!