TL750L05CDR Texas Instruments 5V 150mA 8-SOIC Entegre Devre
304,10 TL
31,81 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL750L05CDR
Stok Adedi
0
Fiyat
5,64 USD + KDV
TL750L05CDR, Texas Instruments üretimi 5V sabit çıkışlı lineer voltaj regülatör entegresidir. 26V’a kadar giriş gerilimi ile 150mA çıkış akımı sağlar ve 8-SOIC SMD pakettedir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık, aşırı gerilim ve ters polarite korumaları bulunur.
TL750L05CDR IC REG LINEAR 5V 150MA 8SOIC
| Ürün Kodu | TL750L05CDR |
| Control Features | - |
| Current - Output | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 2 mA |
| Current - Supply (Max) | 12 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity |
| PSRR | 65dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input (Max) | 26V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.6V @ 150mA |
TL750L05CDR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!