TL594CDR Texas Instruments 16-SOIC PWM Kontrol Entegre Devre
71,65 TL
7,50 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL594CDR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,33 USD + KDV
TL594CDR, Texas Instruments üretimi 16-SOIC kılıfta PWM kontrol/regülatör kontrol entegresidir. 7V–40V besleme aralığında çalışır, 1kHz–300kHz anahtarlama frekansı ve %97 maksimum duty cycle destekler. Buck/boost ve çeşitli SMPS topolojilerinde kullanılabilir, 2 çıkışlı transistor sürücü yapısına sahiptir.
TL594CDR IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC
| Ürün Kodu | TL594CDR |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Dead Time Control, Frequency Control |
| Duty Cycle (Max) | 97% |
| Frequency - Switching | 1kHz ~ 300kHz |
| Function | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 7V ~ 40V |
TL594CDR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!