TL431LIAIDBZR SOT-23-3 Ayarlanabilir Shunt Vref Entegre Devre
18,11 TL
1,89 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL431LIAIDBZR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,34 USD + KDV
Texas Instruments TL431LIAIDBZR, ayarlanabilir shunt tip gerilim referansı entegresidir ve ±1% tolerans sunar. 2.495 V referans ile 36 V’a kadar çıkış desteği sağlar. SOT-23-3 (TO-236-3/SC-59) SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C aralığında çalışır.
TL431LIAIDBZR IC VREF SHUNT ADJ 1% SOT23-3
| Ürün Kodu | TL431LIAIDBZR |
| Current - Cathode | 1 mA |
| Current - Output | 15 mA |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Temperature Coefficient | - |
| Tolerance | ±1% |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Output (Max) | 36 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.495V |
TL431LIAIDBZR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!