TL431AMFDT,215 Nexperia SOT-23-3 Ayarlanabilir Referans Entegre Devre
31,50 TL
3,29 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL431AMFDT,215
Stok Adedi
0
Fiyat
0,58 USD + KDV
TL431AMFDT,215, Nexperia üretimi shunt tip ayarlanabilir voltaj referansıdır. 2.495 V referans değeri, ±1% tolerans, 36 V maksimum çıkış ve 100 mA çıkış akımı özelliklerine sahiptir. SMD montaja uygundur ve TO-236-3 (SC-59 / SOT-23-3) kılıfta sunulur.
TL431AMFDT,215 TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 kılıfta üretilmiştir. Shunt Voltage Reference IC Adjustable 2.495V 36 VV ±1% 100 mA TO-236AB
| Ürün Kodu | TL431AMFDT,215 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Tolerance | ±1% |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Temperature Coefficient | - |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Input | - |
| Reference Type | Shunt |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Current - Supply | - |
| Supplier Device Package | TO-236AB |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.495V |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Current - Cathode | 600 µA |
| Current - Output | 100 mA |
| Voltage - Output (Max) | 36 V |
TL431AMFDT,215 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!