TL4050B25QDBZRQ1 2.5V SOT-23-3 Entegre Devre
178,48 TL
18,67 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL4050B25QDBZRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
3,31 USD + KDV
Texas Instruments TL4050B25QDBZRQ1, 2.5V sabit çıkışlı shunt tip voltaj referansı entegresidir. ±0.2% tolerans ve 50ppm/°C sıcaklık katsayısı ile -40°C ile 125°C aralığında çalışır. SOT-23-3 (TO-236-3/SC-59) SMD pakettedir.
TL4050B25QDBZRQ1 IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
| Ürün Kodu | TL4050B25QDBZRQ1 |
| Current - Cathode | 65 µA |
| Current - Output | 15 mA |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 41µVrms |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Temperature Coefficient | 50ppm/°C |
| Tolerance | ±0.2% |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
TL4050B25QDBZRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!