TL1963ADCQR SOT-223-6 1.5A Ayarlanabilir LDO Entegre Devre
274,58 TL
28,73 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL1963ADCQR
Stok Adedi
0
Fiyat
5,09 USD + KDV
Texas Instruments TL1963ADCQR, pozitif çıkışlı ayarlanabilir lineer (LDO) regülatör entegresidir ve 1.5A çıkış akımı sağlar. 1.21V–20V çıkış aralığı ve 20V maksimum giriş gerilimi ile SOT-223-6 SMD pakettedir. Enable kontrol girişi, ters polarite ve aşırı sıcaklık koruması bulunur.
TL1963ADCQR IC REG LIN POS ADJ 1.5A SOT223-6
| Ürün Kodu | TL1963ADCQR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 1.5A |
| Current - Quiescent (Iq) | 1 mA |
| Current - Supply (Max) | 80 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-223-6 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Reverse Polarity |
| PSRR | 63dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-223-6 |
| Voltage - Input (Max) | 20V |
| Voltage - Output (Max) | 20V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.21V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.55V @ 1.5A |
TL1963ADCQR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!