TL1431CD 8-SOIC Shunt Ayarlanabilir Voltaj Referansı Entegre Devre
73,53 TL
7,69 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL1431CD
Stok Adedi
0
Fiyat
1,36 USD + KDV
Texas Instruments TL1431CD, 8-SOIC (3.90mm) kılıfta shunt tip ayarlanabilir voltaj referansı entegresidir. 2.5V referans ile 36V’a kadar ayarlanabilir çıkış sağlar, ±0.4% tolerans ve 100 mA çıkış akımı sunar. Çalışma sıcaklık aralığı 0°C ile 70°C arasındadır ve SMD montaja uygundur.
TL1431CD 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Shunt Voltage Reference IC Adjustable 2.5V 36 VV ±0.4% 100 mA 8-SOIC
| Ürün Kodu | TL1431CD |
| Reference Type | Shunt |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | 36 V |
| Current - Output | 100 mA |
| Tolerance | ±0.4% |
| Temperature Coefficient | - |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Current - Supply | - |
| Current - Cathode | 1 mA |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
TL1431CD Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!