Görsel mevcut değil
TL072IDT ST 8-SOIC Çift JFET Op-Amp Entegre Devre
TL072IDT
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kılıf / Paket
- —
TL072IDT ST 8-SOIC Çift JFET Op-Amp Entegre Devre Hakkında
TL072IDT, STMicroelectronics üretimi 8-SOIC kılıfta, 2 kanallı JFET girişli operasyonel yükselteç entegresidir. 4 MHz kazanç-bant genişliği, 16 V/µs slew rate ve 6 V–36 V besleme aralığı ile çalışır. SMD montaja uygundur ve -40°C ile 125°C arasında kullanılabilir.
TL072IDT IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
| Ürün Kodu | TL072IDT |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Input Bias | 20 pA |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Current - Supply | 1.4mA |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 16V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 6 V |