Texas Instruments UCC3817N 16-PDIP PFC Kontrol Entegre Devre
430,72 TL
45,06 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC3817N
Stok Adedi
0
Fiyat
7,99 USD + KDV
UCC3817N, average current modunda çalışan PFC (güç faktörü düzeltme) kontrol entegresidir. 12V–17V besleme aralığında çalışır ve 6kHz–220kHz anahtarlama frekansını destekler. Through-hole montaj için 16-PDIP (DIP-16) kılıftadır ve 0°C ile 70°C arasında çalışır.
UCC3817N IC PFC CTR AV CURR 220KHZ 16DIP
| Ürün Kodu | UCC3817N |
| Current - Startup | 150 µA |
| Frequency - Switching | 6kHz ~ 220kHz |
| Mode | Average Current |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Voltage - Supply | 12V ~ 17V |
UCC3817N Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!