Texas Instruments UCC3813D-2 8-SOIC Entegre Devre
180,09 TL
18,84 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC3813D-2
Stok Adedi
0
Fiyat
3,34 USD + KDV
UCC3813D-2, Texas Instruments üretimi, dahili anahtarlamalı offline switch kontrol entegresidir ve 8-SOIC SMD pakettedir. 1MHz anahtarlama frekansı, %99 duty cycle ve frekans kontrol özelliği sunar. 8.3V–12V besleme aralığında çalışır, başlangıç gerilimi 12.5V ve çalışma sıcaklığı -55°C ile 150°C (TJ) aralığındadır.
UCC3813D-2 IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC3813D-2 |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle | 99% |
| Fault Protection | - |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Isolation | Non-Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Topology | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 12.5 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.3V ~ 12V |
UCC3813D-2 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!