Texas Instruments UCC38083DR 8-SOIC Entegre Devre
243,89 TL
25,52 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC38083DR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,52 USD + KDV
UCC38083DR, push-pull topolojisi için offline anahtarlamalı güç kaynağı kontrol entegresidir. 50kHz–1MHz anahtarlama frekans aralığı, frekans kontrolü ve akım sınırlama koruması sunar. 8.3V–15V besleme aralığında çalışır ve 12.5V başlangıç gerilimine sahiptir.
UCC38083DR IC OFFLINE SW PUSH-PULL 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC38083DR |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle | 49% |
| Fault Protection | Current Limiting |
| Frequency - Switching | 50kHz ~ 1MHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Topology | Push-Pull |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 12.5 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.3V ~ 15V |
UCC38083DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!