Texas Instruments UCC3807D-2 8-SOIC Entegre Devre
429,64 TL
44,95 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC3807D-2
Stok Adedi
0
Fiyat
7,97 USD + KDV
UCC3807D-2, Texas Instruments üretimi offline anahtarlama kontrol entegresidir ve 8-SOIC SMD pakettedir. 1MHz anahtarlama frekansı, %78 duty cycle ve akım sınırlama koruması sunar. Boost, buck, flyback ve forward topolojilerinde kullanılabilir; besleme aralığı 8.3V–13.5V, başlangıç gerilimi 12.5V’tur.
UCC3807D-2 IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC3807D-2 |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | 78% |
| Fault Protection | Current Limiting |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Topology | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 12.5 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.3V ~ 13.5V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!