Texas Instruments UCC37322P 8-PDIP Gate Driver Entegre Devre
197,05 TL
20,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC37322P
Stok Adedi
0
Fiyat
3,65 USD + KDV
UCC37322P, low-side MOSFET gate sürücü entegresidir ve non-inverting giriş yapısına sahiptir. 4V-15V besleme aralığında çalışır, tek kanal için 9A tepe source/sink çıkış akımı sunar. Through-hole 8-PDIP (DIP-8) pakettedir ve tipik yükselme/düşme süresi 20ns’dir.
UCC37322P IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP
| Ürün Kodu | UCC37322P |
| Channel Type | Single |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 9A, 9A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1.1V, 2.7V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 20ns, 20ns |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Supply | 4V ~ 15V |
UCC37322P Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!