Texas Instruments UCC28C43DR 8-SOIC Entegre Devre
86,46 TL
9,04 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28C43DR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,60 USD + KDV
UCC28C43DR, boost/flyback/forward topolojilerinde kullanılabilen çoklu topoloji anahtarlamalı regülatör kontrol entegresidir. 7.6V–18V besleme aralığında çalışır, 1MHz’e kadar anahtarlama frekansı ve %96 maksimum duty cycle destekler. SMD montaj için 8-SOIC kılıftadır ve -40°C ile 105°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
UCC28C43DR IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC28C43DR |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle (Max) | 96% |
| Frequency - Switching | Up to 1MHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Flyback, Forward Converter |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 7.6V ~ 18V |
UCC28C43DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!