Texas Instruments UCC28951PWR 24-TSSOP Entegre Devre
510,67 TL
53,42 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28951PWR
Stok Adedi
0
Fiyat
9,47 USD + KDV
UCC28951PWR, tam köprü (full-bridge) topolojiler için MOSFET/güç sürücü kontrol entegresidir. 8V–17V besleme aralığında çalışır, 1MHz’e kadar anahtarlama frekansını destekler ve 6 çıkışlı transistor driver yapısına sahiptir. Enable, frekans kontrolü, soft-start, clock senkronizasyonu ve senkron doğrultma desteği bulunur.
UCC28951PWR PWR MGMT MOSFET/PWR DRIVER
| Ürün Kodu | UCC28951PWR |
| Clock Sync | Yes |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Duty Cycle (Max) | 95% |
| Frequency - Switching | Up to 1MHz |
| Function | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Full-Bridge |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8V ~ 17V |
UCC28951PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!