Texas Instruments UCC2889D 8-SOIC Flyback Entegre Devre
277,01 TL
28,98 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC2889D
Stok Adedi
0
Fiyat
5,14 USD + KDV
Texas Instruments UCC2889D, flyback topolojisi için offline switch kontrol entegresidir ve 8-SOIC SMD pakettedir. 8.4 V başlangıç gerilimi ile çalışır, besleme aralığı 6.3V–9.3V’tur. Kısa devre koruması bulunur ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
UCC2889D IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC2889D |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | - |
| Fault Protection | Short Circuit |
| Frequency - Switching | - |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Isolation | Non-Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 8.4 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 6.3V ~ 9.3V |
UCC2889D Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!