Texas Instruments UCC28742DBVT SOT-23-6 Entegre Devre
80,76 TL
8,45 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28742DBVT
Stok Adedi
0
Fiyat
1,50 USD + KDV
UCC28742DBVT, flyback topolojisi için offline anahtarlamalı güç kaynağı kontrol entegresidir ve SOT-23-6 kılıftadır. 80kHz anahtarlama frekansı, 9V-35V besleme aralığı ve 21.6V başlatma gerilimi ile çalışır. Akım sınırlama, aşırı gerilim ve kısa devre koruma özellikleri içerir.
UCC28742DBVT IC OFFLINE SW FLYBACK SOT23-6
| Ürün Kodu | UCC28742DBVT |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | 99% |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Voltage, Short Circuit |
| Frequency - Switching | 80kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Isolation | Isolated |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 21.6 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 35V |
UCC28742DBVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!