Texas Instruments UCC28703DBVT SOT-23-6 Entegre Devre
121,14 TL
12,67 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28703DBVT
Stok Adedi
0
Fiyat
2,25 USD + KDV
UCC28703DBVT, flyback topolojili offline anahtarlama kontrol entegresidir ve SOT-23-6 kılıfta sunulur. 1kHz–130kHz anahtarlama frekansı aralığında çalışır, 21V başlatma gerilimine sahiptir. 9V–35V besleme aralığı ve akım sınırlama ile aşırı gerilim koruma özellikleri bulunur.
UCC28703DBVT IC OFFLINE SW FLYBACK SOT23-6
| Ürün Kodu | UCC28703DBVT |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Voltage |
| Frequency - Switching | 1kHz ~ 130kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -20°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 21 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 35V |
UCC28703DBVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!