Texas Instruments UCC28634DR 7-SOIC Flyback Entegre Devre
123,27 TL
12,90 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28634DR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,29 USD + KDV
UCC28634DR, flyback topolojili offline anahtarlamalı güç kaynağı uygulamaları için kontrol entegresidir. 200Hz–120kHz anahtarlama frekansı aralığında çalışır, 8–20V besleme ve 14.75V başlatma gerilimine sahiptir. Akım sınırlama, aşırı yük, aşırı sıcaklık ve aşırı gerilim korumaları içerir; SMD 7-SOIC pakettedir.
UCC28634DR IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7SOIC
| Ürün Kodu | UCC28634DR |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | 70% |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Frequency - Switching | 200Hz ~ 120kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | 30 W |
| Supplier Device Package | 7-SOIC |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 14.75 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8V ~ 20V |
UCC28634DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!