Texas Instruments UCC28630D 7-SOIC Flyback Kontrol Entegre Devre
195,44 TL
20,45 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28630D
Stok Adedi
0
Fiyat
3,62 USD + KDV
Texas Instruments UCC28630D, flyback topolojili offline dönüştürücüler için kontrol entegresidir. 200Hz–120kHz anahtarlama frekansı aralığında çalışır, 8V–20V besleme gerilimini destekler ve 30W uygulamalara uygundur. Akım sınırlama, aşırı yük, aşırı sıcaklık ve aşırı gerilim korumaları içerir; 7-SOIC SMD pakettedir.
UCC28630D Converter Offline Flyback Topology 200Hz ~ 120kHz 7-SOIC
| Ürün Kodu | UCC28630D |
| Paketleme | Tube |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Dahili Anahtarlar | No |
| Gerilim - Dağılma | - |
| Topoloji | Flyback |
| Gerilim - Başlangıç | 14.75V |
| Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd) | 8V ~ 20V |
| Görev Döngüsü | 70% |
| Frekans - Anahtarlama | 200Hz ~ 120kHz |
| Güç (Watt) | 30W |
| Arıza Koruması | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Kontrol Özellikleri | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Paket / Kılıf | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads |
| Tedarikçi Paketleme | 7-SOIC |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
UCC28630D Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!