Texas Instruments UCC2818AD 16-SOIC Entegre Devre
451,69 TL
47,25 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC2818AD
Stok Adedi
0
Fiyat
8,38 USD + KDV
UCC2818AD, average current modunda çalışan PFC kontrol entegresidir. 6kHz–220kHz anahtarlama frekans aralığını destekler ve 12V–17V besleme ile çalışır. 16-SOIC (3.90mm genişlik) SMD kılıftadır ve -40°C ile 85°C arasında kullanılabilir.
UCC2818AD 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. PFC IC Average Current 6kHz ~ 220kHz 16-SOIC
| Ürün Kodu | UCC2818AD |
| Mode | Average Current |
| Frequency - Switching | 6kHz ~ 220kHz |
| Current - Startup | 150 µA |
| Voltage - Supply | 12V ~ 17V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
UCC2818AD Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!