Texas Instruments UCC2813DTR-2 8-SOIC Entegre Devre
186,98 TL
19,56 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC2813DTR-2
Stok Adedi
0
Fiyat
3,47 USD + KDV
UCC2813DTR-2, boost, flyback ve forward topolojileri için frekans kontrollü offline anahtarlama kontrol entegresidir. 1MHz anahtarlama frekansı, %99 duty cycle ve 8.3V-12V besleme aralığı ile yüzey montaj 8-SOIC pakettedir. Çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile 150°C (TJ) arasındadır.
UCC2813DTR-2 IC OFFLINE SWITCH MULT TOP 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC2813DTR-2 |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle | 99% |
| Fault Protection | - |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Isolation | Either |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Topology | Boost, Flyback, Forward |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 12.5 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.3V ~ 12V |
UCC2813DTR-2 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!