Texas Instruments UCC2810DW 16-SOIC Entegre Devre
526,55 TL
55,09 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC2810DW
Stok Adedi
0
Fiyat
9,77 USD + KDV
Texas Instruments UCC2810DW, boost/flyback/forward topolojilerini destekleyen offline anahtarlamalı kontrol entegresidir. 1MHz anahtarlama frekansı, frekans kontrolü ve senkronizasyon özellikleri sunar. 16-SOIC SMD pakette, 8.3V–11V besleme aralığı ve 11.3V başlangıç gerilimi ile çalışır.
UCC2810DW IC OFFLINE SW MULT TOP 16SOIC
| Ürün Kodu | UCC2810DW |
| Control Features | Frequency Control, Sync |
| Duty Cycle | 49% |
| Fault Protection | - |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Topology | Boost, Flyback, Forward |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 11.3 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.3V ~ 11V |
UCC2810DW Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!