Texas Instruments UCC28085D 8-SOIC Entegre Devre
159,06 TL
16,64 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28085D
Stok Adedi
0
Fiyat
2,95 USD + KDV
UCC28085D, push-pull topolojili offline anahtarlamalı güç kaynağı kontrol entegresidir. 50 kHz–1 MHz anahtarlama frekansı aralığında çalışır, frekans kontrolü ve akım sınırlama koruması sunar. 8.3–15 V besleme aralığı ve 12.5 V başlangıç gerilimi ile 8-SOIC SMD pakettedir.
UCC28085D IC OFFLINE SW PUSH-PULL 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC28085D |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle | 49% |
| Fault Protection | Current Limiting |
| Frequency - Switching | 50kHz ~ 1MHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Topology | Push-Pull |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 12.5 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.3V ~ 15V |
UCC28085D Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!