Texas Instruments UCC28084D 8-SOIC DC-DC Kontrol Entegre Devre
334,34 TL
34,98 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28084D
Stok Adedi
0
Fiyat
6,20 USD + KDV
Texas Instruments UCC28084D, 8-SOIC (3.90mm) kılıfta, half-bridge ve push-pull topolojilerini destekleyen step-up/step-down DC-DC kontrol entegresidir. 4.1V–15V besleme aralığında çalışır, 200kHz anahtarlama frekansı ve akım limiti/frekans kontrolü özellikleri sunar. SMD montaja uygundur ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
UCC28084D 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Half-Bridge, Push-Pull Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 8-SOIC
| Ürün Kodu | UCC28084D |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type | Transistor Driver |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 200kHz |
| Topology | Half-Bridge, Push-Pull |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.1V ~ 15V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Control Features | Current Limit, Frequency Control |
| Serial Interfaces | - |
| Output Phases | 1 |
| Duty Cycle (Max) | 49% |
| Clock Sync | No |
| Number of Outputs | 2 |
UCC28084D Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!