Texas Instruments UCC28083P 8-PDIP Push-Pull Entegre Devre
239,86 TL
25,09 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28083P
Stok Adedi
0
Fiyat
4,45 USD + KDV
Texas Instruments UCC28083P, push-pull topolojisi için frekans kontrollü bir offline anahtarlama kontrol entegresidir. 50kHz–1MHz anahtarlama frekansı aralığında çalışır, akım sınırlama koruması içerir. Through-hole montajlı 8-PDIP (DIP-8) pakettedir ve besleme gerilimi 8.3V–15V, başlangıç gerilimi 12.5V’tur.
UCC28083P IC OFFLINE SWITCH PUSH-PULL 8DIP
| Ürün Kodu | UCC28083P |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle | 49% |
| Fault Protection | Current Limiting |
| Frequency - Switching | 50kHz ~ 1MHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Topology | Push-Pull |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 12.5 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.3V ~ 15V |
UCC28083P Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!