Texas Instruments UCC28083DR 8-SOIC Entegre Devre
301,23 TL
31,51 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28083DR
Stok Adedi
0
Fiyat
5,59 USD + KDV
Texas Instruments UCC28083DR, push-pull topolojisi için offline anahtarlamalı güç kaynağı kontrol entegresidir. 50kHz–1MHz anahtarlama frekansı aralığında çalışır, frekans kontrolü ve akım sınırlama koruması içerir. 8.3V–15V besleme aralığı ve 12.5V başlatma gerilimi ile -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur.
UCC28083DR IC OFFLINE SW PUSH-PULL 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC28083DR |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle | 49% |
| Fault Protection | Current Limiting |
| Frequency - Switching | 50kHz ~ 1MHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Topology | Push-Pull |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 12.5 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.3V ~ 15V |
UCC28083DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!