Texas Instruments UCC28070PW 20-TSSOP Entegre Devre
384,65 TL
40,24 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28070PW
Stok Adedi
0
Fiyat
7,13 USD + KDV
UCC28070PW, sürekli iletim modunda (CCM) çalışan ayarlanabilir anahtarlama frekanslı PFC kontrol entegresidir. 11.2V–21V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C sıcaklık aralığını destekler. 20-TSSOP (4.40mm genişlik) SMD kılıftadır ve tube ambalajla sunulur.
UCC28070PW 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) kılıfta üretilmiştir. PFC IC Continuous Conduction (CCM) Adjustable 20-TSSOP
| Ürün Kodu | UCC28070PW |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 11.2V ~ 21V |
| Frequency - Switching | Adjustable |
| Mode | Continuous Conduction (CCM) |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Current - Startup | 20 mA |
UCC28070PW Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!