Texas Instruments UCC27325DR 8-SOIC Gate Driver Entegre Devre
136,56 TL
14,29 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC27325DR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,53 USD + KDV
Texas Instruments UCC27325DR, low-side MOSFET gate sürücü entegresidir ve 8-SOIC SMD pakettedir. 2 bağımsız sürücü çıkışı sunar, tepe çıkış akımı source/sink 4A/4A ve besleme gerilimi 4.5V-15V aralığındadır. Tipik yükselme/düşme süreleri 20ns/15ns, çalışma sıcaklığı -55°C ile 150°C (TJ) arasındadır.
UCC27325DR IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC27325DR |
| Channel Type | Independent |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 4A, 4A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Inverting, Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1V, 2V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 2 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 20ns, 15ns |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 15V |
UCC27325DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!