Texas Instruments UCC23313DWYR 6-SOIC Entegre Devre
63,02 TL
6,59 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC23313DWYR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,17 USD + KDV
UCC23313DWYR, 1 kanallı optik kuplajlı izole gate sürücü entegresidir. 3750Vrms izolasyon, 150kV/µs CMTI ve 14V-33V çıkış besleme aralığı sunar. SMD montaj için 6-SOIC pakettedir ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
UCC23313DWYR IC POWER MANAGEMENT
| Ürün Kodu | UCC23313DWYR |
| Approval Agency | CQC, UL, VDE |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 150kV/µs |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 16 mA |
| Current - Output High, Low | 4.5A, 5.3A |
| Current - Peak Output | 4.5A, 5.3A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 105ns, 105ns |
| Pulse Width Distortion (Max) | 35ns |
| Rise / Fall Time (Typ) | 28ns, 25ns (Max) |
| Supplier Device Package | 6-SOIC |
| Technology | Optical Coupling |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Voltage - Isolation | 3750Vrms |
| Voltage - Output Supply | 14V ~ 33V |
UCC23313DWYR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!