Texas Instruments UC3845N 8-PDIP Entegre Devre
148,90 TL
15,58 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UC3845N
Stok Adedi
0
Fiyat
2,76 USD + KDV
UC3845N, çoklu topoloji destekleyen bir PWM regülatör kontrol entegresidir. 12V-28V besleme aralığında çalışır, 500kHz'e kadar anahtarlama frekansı ve maksimum %48 duty cycle sunar. Through-hole montaj için 8-PDIP (DIP-8) kılıftadır ve tek çıkışlı transistor sürücü çıkış tipine sahiptir.
UC3845N IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8DIP
| Ürün Kodu | UC3845N |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle (Max) | 48% |
| Frequency - Switching | Up to 500kHz |
| Function | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Configuration | Positive, Isolation Capable |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Buck, Buck-Boost, Flyback, Forward |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 12V ~ 28V |
UC3845N Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!